ZP-ASA/230 (248439) vypínací spoušť 230V EATON
Nadproudový spouštěč - vypínací spoušť pro PL, PFL, Z-MS 110-415V AC / 110-220V DC
task_alt Skladem 2 ks
Kód produktu:
Montáž přístroje Ostatní
Doplňkové zařízení Spoušť pracovního proudu (pro výkonový jistič)
Namontované z výroby Ne
Konstrukční šířka (TE) 1
Počet pracovních kontaktů 0
Počet rozpojovacích kontaktů 0
Počet přepínacích pomocných kontaktů 0
Počet spínačů chybového signálu 0
Jmenovitý spínací proud 0 A
Jmenovité napětí 230 V
Druh řídicího napětí AC
S autotestem pro funkci svodového proudu Ne
Vhodné pro max. počet pólů hlavní kontaktní jednotky (celkem) 1
Vhodné pro max. intenzitu proudu hlavní kontaktní jednotky 2,1 A
Hmotnost 0,101 kg
ZP-ASA/230 (248439) vypínací spoušť 230V EATON 1