O nás

Jsme specializovaný obchod elektromateriálem a svítidly na území České republiky.

Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a široký výběr svítidel a světelných zdrojů různých typů od domácích i zahraničních dodavatelů. Základní sortiment zahrnuje kabely, vodiče, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, vypínače, rozvaděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, přepěťové ochrany, modulové přístroje, relé, měřicí přístroje, transformátory, elektroměry, termostaty, spínací hodiny, topné rohože, svítidla, světelné zdroje, fotovoltaiku a tepelná čerpadla.

Základní informace o společnosti

Obchodní jméno: GRMOLEC servis s.r.o.
Sídlo: Riegrova 1412/23a, 697 01 Kyjov
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 292 78 597
DIČ: CZ29278597

Společnost GRMOLEC servis s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně v oddílu C, vložce č.70429.

Přihlásit Košík

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací